25 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Risk Your Life -- még egy ingyenes MMORPG

Bolgar
#4863 Bolgar [98]
http://hanzjane.sytes.net/index.php

Aki kedvet kapna, újonnan indult szerver!

Válasz erre

Bolgar
#4862 Bolgar [98]
Hali!
Megint én sok idő után...
Javaslattal élnék, már ha érdekel valakit : Ryl Path Of Glory jó kis hc szeró, nem rég indult, írjatok e-mailt ha nem találtok,
Csáó

Válasz erre

batrab
#4861 batrab [2]
Üdvözlet kedves MMO játékos!

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem kutatóintézete az MMO (sokszereplős online virtuális világok, például a World of Warcraft, Everquest stb.) játékosokkal kapcsolatos kutatást végez. Ha játszol ilyen játékkal, kérünk segítsd kutatásunkat tapasztalataiddal és meglátásoddal, a kérdőív őszinte kitöltésével. A kérdőív 10-12 perc alatt kitölthető. Az adatközlővel kapcsolatosan későbbi azonosításra lehetőséget adó adatot nem tárolunk, a kérdőív kitöltése anonim és önkéntes. A kutatás lezárása után az adatbázis és az eredmények is elérhetőek lesznek a kutatóintézet honlapján: www.ittk.bme.hu.

A kérdőív itt tölthető ki:
http://felmeres.ittk.hu/index.php?sid=44718&newtest=Y

Segítségedet előre is köszönjük!

BME-ITTK, Rab Árpád

Válasz erre

Bolgar
#4860 Bolgar [98]
Hali! Na, hát gyakorlatilag abban se vagyok biztos , hogy én vagyok-e az eggyetlen olyan ember akit ez érdekel, !DE! hátha.... Valaki játszik vagy játszana ezzel a játékkal, mert lehet engem érdekelne!

Válasz erre

Infact
#4859 Infact [2]
Üdv emberek

Találtam egy jó RYL szervert, http://www.returnofwarrior.com/index.asp címről tudjátok leszedni a klienst és az Ichman szerverre érdemes regisztrálni. Az első és második rész keveréke sztem nagyon jól sikerült és már több mint 2 éve stabilan megy sajnos magyarral magamon kívül még nem találkoztam, de ha valaki kedvet kap hozzá írjon az emailemre

Válasz erre

homoka
#4858 homoka [2]
Bolgar Peti tőled meg kiváltképp elnézést kérek csak hát már rég nem tudtam h van ez de vegyél fel az új msn címemen és gyere erre a rylre amit ide írtam a Revenge meg a többi sok szar már csak azoknak jók akik tele vannak pénzzel vagy tényleg akkora kockák h 24/7 ben ott ülnek a gép előtt gyere ide nyugodtan 160 str es swordig könnyű csinálni a cuccokat ha nem tod h kell elmagyarázom neked és hívj haverokat is na csőcső

Válasz erre

Előzmény: Bolgar 2010.05.31. 17:14
homoka
#4857 homoka [2]
Én vagyok az beni_16...Sajnálom h sokáig nem írtam de el is felejtettem szólni haverom aki csinálta volna a szervert inkább el se kezdte rájött h túl sokba fájna neki de ha tudok ajánlani egy szervet akkor az a RYL 2 Destination talán az egyik legjobb szerver napok alatt lehet csinálni HC swordot sőtt ha jól megszeded magad antoval és goldal akkor órák alatt de én eddig csak egy ekkora kockát ismertem na de mind 1 szval a lényeg nincs magyar szerver de ezen vannak magyarok kb vagy 6 an vagyunk ha elegen jönnének indítunk magyar pt-t warokba szval gyertek

Exp: High
Drop: high
Csak azoknak laggol akinek szar a gép mint nekem na szval ennyit erről na gyertek vagy google-ba írjátok be vagy itt van egy oldal: www.ryl2-destination.com
ha valami kérdésetek van a szeróról kapcsolatban vegyetek fel msn re:
(nem .com) csak tippeket adok segíteni nem nagyon max ha olyan hangulatba vagyok...

Válasz erre

Bolgar
#4856 Bolgar [98]
Újab hoszú idö eltelt(többmint 4 hónap) az igaz hogy nem tudom mmibe tart elinditani 1 szervert a ryl-ben de az biztos hogy enyi idö alat meglehetett volna csinálni már, nah mind1 továbbra is nézegetem hogy van e új fejlemény a "magyar ryl-röl" várrás-várás de ha nyárra nem indul el hát akkor nem tom érdekelni fog e ....!

Válasz erre

Bolgar
#4855 Bolgar [98]
Ja látom megvna az msn ed már fel is vetelek !Fogadd el mert kiverem a hiszti!!

Válasz erre

Bolgar
#4854 Bolgar [98]
Most ovlasom amit irtál irj már elérhetöséget telefont vagy msn-t!
Rohadt jo lesz XD én tuti megyek 100% mostantol 2 naponta nézem van e uj hozászolás adig amig nem irsz vmit !!!!

Válasz erre

beni_16
#4853 beni_16 [1]
Új évben indul egy új RYL 2 MAGYAR!! szerver mindenkit nagyon sok szeretettel várunk ha van külföldi ismerősötök majd őt is hívjátok majd mikor véglegesen elindul ide leírom a szerver oldalát meg mindent addig várjatok. Peace

Válasz erre

Bolgar
#4852 Bolgar [98]
Sylar régnemvoltálmár fent... KÉ VALAMI JÁTÉK mert unatkozok MMORPG BE amimár kfujt: wow, archlord.MU,ryl,lastchaos,atlantica onlina, requim:bloodymare(azé mert nemtaláltam magyart) hlepme !!

Válasz erre

Sg2
#4851 Sg2 [61]
Kerestelek multkor is pont nem voltál fent

Válasz erre

Előzmény: sylar18 2009.07.01. 10:22
sylar18
#4850 sylar18 [4]
Pm me ingame: Inter és majd megbeszéljük, GL HF

Válasz erre

Előzmény: Sg2 2009.06.24. 21:19
Sg2
#4849 Sg2 [61]
a Revenge-en fent vagyok én is de hogy lehet sok antoniumot szerezni? (kis szinten ugy hogy nincs semmi jó cuccom?

Válasz erre

sylar18
#4848 sylar18 [4]
Új kövek = Soul metal, = 30 antonium, és Hero metal = 10 soul metal, azaz, 300 antonium 1 db , az a lényeg, hogy ezek a legértékesebbek, sokkal értékesebb mint a tob vagy az antonium, ezekből lehet enchantolni helmet és ringeket, ami megéri, ugyanis egy maxra enchantolt helmen 3200 def van, meg még sok block rate cooldown, stb.

Válasz erre

Bolgar
#4847 Bolgar [98]
Végülis mostmár mind1 az ij warior letem mert feltünt a nehezen fejlödés gondja nevem : Hullaszag ja és van pár dolog ezen a szeron ami nekem uj pl mindennek más a neve és vanak uj kövek meg stb joljöne a hoszab infotár msot ide --->

Válasz erre

Bolgar
#4846 Bolgar [98]
Az zsir edig akant voltam humi archer 140 es ij erösitése hogyis néz ki ? pls irjatok le

Válasz erre

X-com
#4845 X-com [1750]
én is itt játszom már egy ideje.

Válasz erre

Előzmény: sylar18 2009.06.23. 16:00
Bolgar
#4844 Bolgar [98]
nah megvan hova megyek végre az elsö jó ebben a szar napban sok ésmég msn is van fasza! felveszlek msn re !

Válasz erre

sylar18
#4843 sylar18 [4]
Amugy a szerver neve: Ryl2 revenge, MSN-en egyéb infoért

Válasz erre

sylar18
#4842 sylar18 [4]
Sziasztok!

Itt egy szeró mindenki figyelmébe, aki szeretne egy amugyis nagy community-t gyarapítani http://85.25.138.155/
Minden infót megtaláltok az oldalon, de egy kicsit bővebben:

Max lvl 100, kb 1 hét alatt el lehet érni
Átlagosan 100-an vannak online +-10 és nő
Minden nap statue war
HC szerver (kitartó játékosoknak 1 hónap)
TOB és Antonium drop van (egész szép számban ha már erősek vunk )
+ edited cuccok, armor, helm stb
Soul metal, Hero metal (ezekkel lehet enchantolni ringet, necklace-t)
Szal Join! Ingame nevem Interfan, human warrior, vagy Inter (defender)
GL HF!

Válasz erre

Bolgar
#4841 Bolgar [98]
ÁÁÁ nme igaz hogy lehet ilyen .... jo megvan bejöt csak anyi hogym ikor rámek behoz 1 ablakot ugye ahol a servereket lehetne választani gondolom itt azé nicns ilyen mert 1 van de play gom sincs pffff.... csak uj acc meg elfelejtet pass meg setup stb

Válasz erre

Bolgar
#4840 Bolgar [98]
Nah csak találtam olyan partchet elvileg már jo lesz ...

Válasz erre

Bolgar
#4839 Bolgar [98]
mármint a patchez mert ottcsak anyivan ugy látom hogy v600 beta és ha rámész cska azt irja le hogy mit ad DE NEM TOM honan töltsem VÁH... mind1

Válasz erre

Bolgar
#4838 Bolgar [98]
Nemjo nekem a patches link amit adtál .... igynemlesz game

Válasz erre

Bolgar
#4837 Bolgar [98]
Huu te mamár nem szedem le 270/s el indult fél percre rá már 60/s let majd letöltöm nekem valahogy délelöti orákban gyorsab a dl akk majd game ! nevem vagy Mukoggy vagy Celpont lesz

Válasz erre

Sg2
#4836 Sg2 [61]
http://www.megaupload.com/?d=AVA0FX9N itt van de sajna csak 120- 140 környékén lehet innen ingyen tölteni és igen ez ryl 1 ugyan úgy kell kovácsolni mint a ryl 2be de a karakter felépítések azok teljesen különböznek. De azt majd játékban elmondom részletesebben a lényeg hogy az elején még ne nyomjál el semmilyen bonus pontot ha nem vagy biztos benne...

Válasz erre

Bolgar
#4835 Bolgar [98]
jajmeg lehet hogy tul kényelmes vok de az a helyzet hogy milio méretü v557 van fent van 1.3GB meg 200mb-s pls 1 linket adnál hogy melyik a tuti thx

Válasz erre

Bolgar
#4834 Bolgar [98]
Aham, mostmár értse anyi kérdés lene hogy aszem akor ez ryl 1 es szero de én cska ryl 2-ztem és a cucokat kovácsolni kell a 2ben az 1ben is ugykell vagy h ?

Válasz erre

Sg2
#4833 Sg2 [61]
Jah és persze a 3-as és 4-es könyvek Caernavonban kaphatók külön trainer van nekik szal meg lehet találni bocs a dupláért most találtam ezt a szerkeszt gombot az utolsó postnál

Válasz erre

Sg2
#4832 Sg2 [61]
A forumba van a client/patch de előbb a clientet szedd le valahonnan mert ha jól emlékszem akkor itt nem lehet leszedni.
Telepítési útmutató (a lustáknak vagy angolul nem tudóknak):
-Leszeded a v557 klienst
-Elindítod de amikor elkezdené letölteni a frissítéseket be is kell zárni
-Mikor a server elindul fent lesz a pecs itt:
http://forum.amelos.net/index.php?topic=70.0
-Ezt le kell szedni feltelepíteni (Nem mindig sikerül elsőre, ezért én mindig egymás után 2x indítom el biztos ami biztos)
-Közben lehet csinálni accot és ha kesz lehet is tolni

Fontos tudnivalók a szerverről!!!(junius 22-én indul a server megint):
-Nagy az exp és a drop (főleg azért mert map 2 meg lett szüntetve és csak map 1 és Caernavon van és persze mert normál pvp server)
-Legutóbbi módosítások:
1. Warrior csak 2h kardot vagy 2h baltát használhat.
2. Defender 1h kard vagy 1h balta + pajzs.
3. Assassinok kapnak offhand tőrt, és nincs dagger skill.
4. General item merchant map 3 ad el M potionokat és nagy köveket de a nagy kövkhez nincs víz szal nincs nagy potion.
5. 188-as fegyverek.
6. 165-ös armorok.
7. +1 gyűrűt és +1 nyakláncot lehet találni a robber főnöknék 8% eséllyel dobja.
8. Cleric/Priest armornak több exdef van.
(Nem tudod mondtam-e már de a server európai a Swédeknél van szal nem fogunk laggolni )

Azt hiszem ennyi remélem többen is fogtok jönni (még 1x humán Enhanter leszek 1ST-TARGET néven) ha valakinek kérdése van vagy a serverrel vagy a magával a játékkal kapcsolatban nyugodtan írhat segítek (karakter felépítéseket is tudom szal kérdezhettek bizalommal ha valaki esetleg kezdő lenne vagy nem biztos a dologban)

Válasz erre

Bolgar
#4831 Bolgar [98]
Hát most letacsolták a szerót majd ha lehet regelni megcsinalom a letöltésel gond lesz mert igy elsö látásra nem látam Download here feliratot

Válasz erre

Bolgar
#4830 Bolgar [98]
Értettem akor leszedem meg ilyenek és human leszek egyenlöre nem tom mi de az tuti hogy Mukoggy lesz a neve!

Válasz erre

Sg2
#4829 Sg2 [61]
Igen az online player számláló nem működik és mégse akkan leszek mert a humánok túl kevesen vannak (1ST-TARGET humán leszek mert megint lesz wipe) ha minden igaz ez lesz az utolsó wipe még mindig van 1-2 bug benne pl a warrior str fegyoval stunnol meg az assassinra is azt mondják hogy még túl erős de nekem nem tűnt fel ...

Válasz erre

Bolgar
#4828 Bolgar [98]
Dikk sorry nme direkt

Válasz erre

Bolgar
#4827 Bolgar [98]
Mégse online players : 0

Válasz erre

Bolgar
#4826 Bolgar [98]
Mégse online players : 0

Válasz erre

Bolgar
#4825 Bolgar [98]
Ö megyek én is most hogyo ldavom ara a szerora akor akkant
valoszinü gunner leszek : Celpont neven

Válasz erre

Sg2
#4824 Sg2 [61]
jah és www.amelos.net

Válasz erre

Sg2
#4823 Sg2 [61]
Az Amelos server elindult de még béta változat Akkant kezdtem ha valakit érdekel 1ST-TARGET névvel

Válasz erre

Sg2
#4822 Sg2 [61]
Na elvileg az Amelos nemsokára megint beindul de még mindig csak béta módban gyertek 557 client kell és az amelos peccs amit majd le lehet szedni ha az admin feltölti az oldalra én valószínűleg priestet kezdek Priest-Pityu néven

Válasz erre

Sg2
#4821 Sg2 [61]
Leszeded a klientet és peccselsz de most haldoklik a szerver nagyon kevesen vannak rajta és nem találok olyan szervert amire érdemes lenne menni bár most az Amelos ami majd lesz megint csak még bugos és fejlesztik az admin azt mondta hogy még 1-2 hónap kell ...

Válasz erre

X-com
#4820 X-com [1750]
És hogy kell csatlakozni a szerverhez mert nálam eléggé Under Construction-nek tűnik az info. Küldj pls egy PM-et mert én szívesen kiprobálnám.

Válasz erre

Előzmény: Sg2 2009.06.06. 19:03
Sg2
#4819 Sg2 [61]
én humán Priest-Pityu néven tolom főleg akkan oldalon 1ST-TARGET de azzal ritkán tolom a Balttlelohan meg teljesen pvp-s mert a beállított max szinten kezdesz és megveszed a cumókat és lehet gyakni minden kör után kapsz medalt amiből lehet venni metált vagy potionokat...

Válasz erre

Előzmény: Bolgar 2009.06.04. 14:42
Bolgar
#4818 Bolgar [98]
Jah,http://reborn.rylfewett.net/ ezen a szeron egynlöre azt várom hogy küldjék a megerösitést a regre de nem talalom az oldalon a reget és ha ntán megoldom akor ti 3 an magyarok human vagy akan?

Válasz erre

Bolgar
#4817 Bolgar [98]
és akor a cuccok hogyvannak elrendezve ? mi szerint vagy olyan hogyp l a kiütöd diablot és az adja az atomjokat vagy a ryl 1 ben is kovácsolni kell ?

Válasz erre

X-com
#4816 X-com [1750]
Jólvanna.

Naszóval a RYL1-ben totál különböző mappok vannak, más az elrendezettsége a térképeknek mert Human - Akkan teljesen különböző helyről indulnak és elég nehéz eljutni egyik helyről a másikra. Aztán, ott nincs ilyen friendship, ott PvP van ezerrel. Nincs F,D,C,B,A ilyesmi. Hülyeség is rendesen. De kábé ennyi. Nincs ennyi Material. Sztem az 1 sokkal élvezhetőbb

Válasz erre

Előzmény: Bolgar 2009.06.03. 16:59
Bolgar
#4815 Bolgar [98]
Aha, és miben külömbözik a ryl 1 a 2 töl ?

Válasz erre

X-com
#4814 X-com [1750]
Én a RYL-Revenge-en játszom, jó hangulatú PvP-s dolog. tetszik tiszta retro

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.