25 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Counter Strike: Source

MattMatthew
#469 MattMatthew [11606]
A dome-osok közül szokott még vki CS:S-t játszani? Melyik szerveren?

Man literally too angry to die

Válasz erre

Mezzo*
#468 Mezzo* [488]
Hogyha nekem a beállitásoknál a mindenfajta egyedi fájl engedélyezve van akkor elkaphatok valami virust?

Válasz erre

Mann
#467 Mann [458]
Vaki jön game?

Válasz erre

patika150
#466 patika150 [2]
Helló!Nem kell egy cd kóddal együtt és a leírással együtt az árról majd alkudhatunk.Ha kell írjál.A leghamarabb.

Válasz erre

Előzmény: deepness 2009.07.13. 20:47
patika150
#465 patika150 [2]
Sziasztok!Van egy eredeti Counter Strike cd-m kóddal és a játék utasítással együtt aki megakarja venni az írjon ha lehet a leghamarabb.Az áron majd alkudunk.Akinek kell az írjon!

Válasz erre

Mann
#464 Mann [458]
Üdv, béreltem egy szervert, lehet tesztelgetni:

95.140.33.122:27080

Válasz erre

PrOHax
#463 PrOHax [1325]
Game Monitor

Én ezt szoktam használni, elég sok játékhoz lehet találni szervert, az országot is be tudod állítani, hogy hol keressen.

You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!

Válasz erre

Előzmény: Mann 2010.09.18. 17:57
Mann
#462 Mann [458]
Hali

Magyar szerverlistát hol találok source-hez? köszi

Válasz erre

Mody123
#461 Mody123 [1]
nem tudjátok mi lehet a baja?? soha nem használtam semmilyen csalást és a win reinstall után lett ilyen. Lépnék be egy szerora és ezt irja ki: maxplayers set to 32 Steam config directory: c:/program files/steam/steamapps/mody135/counter-strike source/platform/configParent cvar in server.dll not allowed (steamworks_immediate_upload)Parent cvar in server.dll not allowed (steamworks_stats_disable)Parent cvar in server.dll not allowed (steamworks_show_uploads)Unknown command "cl_thirdperson"Can't use cheat cvar cam_snapto in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.Can't use cheat cvar cam_ideallag in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.Can't use cheat cvar cam_idealdelta in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.Can't use cheat cvar cam_idealyaw in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.Can't use cheat cvar cam_idealpitch in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.Can't use cheat cvar cam_idealdist in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.Can't use cheat cvar cam_idealdistright in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.Can't use cheat cvar cam_idealdistup in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.Can't use cheat cvar cam_collision in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.Can't use cheat cvar c_maxpitch in multiplayer,

Válasz erre

szepiz
#460 szepiz [19]
ha legközelebb hackelsz tölts le VAC disablert!
Az accountod gyakorlatilag láthatatlan lesz!
vagy játsz non-steam szervereken a steam hack 3.0-ával!
[GOOGLE]!!!

Válasz erre

Előzmény: deepness 2009.07.13. 20:47
PrOHax
#459 PrOHax [1325]
Mondjuk 1.6-al többet játszom, Source-al csak a biscuit szerverre jártam ahol 32 v 32 van, eszetlen hent, de legalább fun.

Bízom benne, hogy azért orvosolják ezt a problémát...

Nem tudom mennyit szoktál játszani, ha gondolod vegyél fel Steam-en : Pr0Hax ( a Dome-os nickemmel ellentétben az "O" betű = 0 ( nulla ).

You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.06.27. 19:35
Madrac
#458 Madrac [4263]
Nagyobb gond az, hogy minden server 66 tickes es szar az update ota. A fegyverek nagy resze total hasznalhatatlan lett. GG Valve.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: PrOHax 2010.06.27. 17:31
PrOHax
#457 PrOHax [1325]
Nem tudom, hogy nyomja-e valaki a Source-t, de most jött egy elég nagy frissítés, tele achivement pontokkal, illetve változott a statisztikai táblázat játékon belül ( sztem elég fos lett ), meg utólag vettem észre, hogy olyan bután hallnak meg a playerek benne ( nem a régi rongybaba effekt ), aztán láttam, hogy a " halál " az annyiból áll, hogy emberünk lefekszik a földre és tarkójára teszi a két kezét... hát no comment

Ki lehet ezt az effektet kapcsolni, hogy a régi módon haljanak a playerek?

You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!

Válasz erre

tDaffi
#456 tDaffi [1]
Sziasztok!

Szivesen várunk Non-Steam és Steames játékosokat egyaránt a WANTEDS - Counter Strike Source - szerverre

http://www.wanteds.esports-cs.hu/

------------[Referencia]----------------
Magyarországi szerver toplisták:
GameTracker: 7. helyezés (CS:Source server list In Hungary)
Game-Monitor: 7. helyezés (Country Game Rank)
(adatok frissitve 2010.02.09)
------[Powered by synhosting.eu]--------

A szerver IP címe: 80.249.166.40:27080
100TR, Anty-cheat, Psychostats (Hamarosan HlstatX CE)

Válasz erre

Sturmgewehr
#455 Sturmgewehr [7161]
Fail

Válasz erre

deepness
#454 deepness [88]
a szívás az hogy meg kell hogy vegyem a játékot ujra ahoz hogy jáchassak

bocsi a helyesírási hibákért!

Válasz erre

cygary
#453 cygary [2745]
Őket is letiltják, csak idővel ugye. Téged se azonnal tiltottak. Ismertem olyan faszt, aki Source Pack-ot vesztett el a VAC miatt

Válasz erre

Előzmény: deepness 2009.07.12. 22:07
deepness
#452 deepness [88]
még póénból sem

bocsi a helyesírási hibákért!

Válasz erre

deepness
#451 deepness [88]
többet soha nem csítelek

bocsi a helyesírási hibákért!

Válasz erre

deepness
#450 deepness [88]
ez nagy szívás

de az olyan nagy csítereket mért nem tiltják le?

bocsi a helyesírási hibákért!

Válasz erre

cygary
#449 cygary [2745]
Bocs a floodért, de megtaláltam a hivatalos oldalt és csak hogy tisztázzuk

Fontos

Minden VAC kitiltás végleges, a Valve a zéró tolerancia elvét alkalmazza a csalókkal szemben, és semmilyen körülmények között nem old fel VAC kitiltást.

Válasz erre

cygary
#448 cygary [2745]
Attól hogy megbeszéltétek még a VAC leszarja hogy ti poénból csináltátok. Ne nézzetek minket fasznak, a VAC akkor tilt le ha HASZNÁLTÁL CHEAT-et. Igen, ha egyszer poénból WH-ztál haverral, vagy bunny hoppoltál vagy ilyesmi AKKOR is cheat, mert a Steam nem tudja hogy ti csak funoltatok. Érdekes módon azoknak akik tényleg nem használnak semmit nincs gondja. Na csók, és több ilyen kerdés ne legyen!

Válasz erre

Előzmény: deepness 2009.07.08. 16:25
-Jozef-
#447 -Jozef- [1924]
#442-es hozzászólásban már kitárgyaltuk ezt a témát.

Válasz erre

Előzmény: stevenking1 2009.07.12. 09:41
stevenking1
#446 stevenking1 [1]
Hello!
Tudnátok segíteni kibannoltak az összes VAC-os szerverről mert csíteltem, na de én sose csaltamés nem is akartam mit tegyek?:S:S

Válasz erre

deepness
#445 deepness [88]

hogy lehettek ekkora gyökerek!
meg volt beszélve hogy hackelünk azon a szerveren

bocsi a helyesírási hibákért!

Válasz erre

goodboy007
#444 goodboy007 [9169]
És akkor neked is hackelned kell?! Egyértelmű! Az összes ilyen kis pöcsköszörű megérdemli a bannt, majd ha megtanultok játszani csalás nélkül, akkor sírjatok.

Válasz erre

Előzmény: deepness 2009.07.08. 16:15
deepness
#443 deepness [88]
egyébként azért hackeltem mert azon
a szerveren mindenki hackelt.
TE GYÖKÉR JOZEF

bocsi a helyesírási hibákért!

Válasz erre

-Jozef-
#442 -Jozef- [1924]
beszoptad.így csaljál máskor multiban,gyökér.

Válasz erre

Előzmény: deepness 2009.07.08. 13:48
cygary
#441 cygary [2745]
Mindjárt körülnézek mikor és mi alapján lehet visszaállítani a Steam fiókot, mert ha használtál hacket akkor nem ilyen egyszerű

Válasz erre

Előzmény: deepness 2009.07.08. 13:48
deepness
#440 deepness [88]
valami olyasmit hogy engedjéd hogy
jáchassak?

bocsi a helyesírási hibákért!

Válasz erre

deepness
#439 deepness [88]
kb 2 hónappal ezelött kiőpróbáltam
a royal hack 1.1a-t de csak egyetlen egyszer.
És mit írjak nekik?
amúgy kössz a választ

bocsi a helyesírási hibákért!

Válasz erre

cygary
#438 cygary [2745]
Lemon: Általában leírják melyik mappába kell, de nem értem hova akarsz fegyvert letölteni. Maximum csak skineket, mivel multiban nem igazán használhatnál custom stukkereket Ha skinekről vagy egyedi modellekről van szó akkor értelemszerűen C/Program Files/Steam/steamapps/felhasználóneved/counter strike source/cstrike. De ha kicsomagolod lenni kell egy txt fájlnak mindig hogy mit hova kell tenni, ha az oldal címét elküldöd akkor megnézem.

Deepness: Írni kell a Valve-nak hogy miért bannoltak ki, de mivel a VAC csak úgy nem dobál ki (még skinek,modellek miatt se mint a PunkBuster) ezért valami huncutságot csak csináltál AIM, WH, akármilyen kis segítség, esetleg Steam-es tört játék az accounton? Ha mégsem, írni a Valve-nak és kerdezősködni hogy mit tettél!

Válasz erre

deepness
#437 deepness [88]
Sziasztok!

mit kell akkor csinálni hogyha a valve anti cheat(vac)
nem enged fel egy szerverre sem mert hogy a steam
fiokom ki van tiltva csalás miatt?
pedig nem is csaltam!!
lécci segítsetek,előre is köszönöm a segítséget

bocsi a helyesírási hibákért!

Válasz erre

Lemon000
#436 Lemon000 [15]
Hello.
Hogy ha letöltök valamit (pl fegyvert) akkor azt hogy kell berakni a játékba?

okros19 próbálj meg több szervin csatlakozni hát ha találsz olyat amin teljesen betölt.nekem is szokta ezt csinálni néha :S
de lehet hogy vmi hibája van ha egy szerveren sem tölt be teljesen...

IceLemon

Válasz erre

miki14
#435 miki14 [10]
Sziasztok!

a szerveremen hogy kell berakni az admin skint?
mert neten olvastam rola de nem sikerült.
és ha a szerveren benne vagyok akkor hogy tudom átt változtatni a skint admin skinre?

Válasz erre

cygary
#434 cygary [2745]
Create a Server, de ez csak addig megy amíg játékban vagy. Vagy letöltöd a Steam-ről a Dedicated Server tool-t, és akkor elég ha csak a géped van bekapcsolva és megy. Viszont ha RENDES szervert akarsz akkor sajna bérelned kell

Válasz erre

Előzmény: HUNTER0412 2009.04.10. 18:22
okros19
#433 okros19 [8]
hellosztok kéne 1 kis help

lényeg elinditom gamet és ha csatlakozok 1 szeróra kifagy megáll a kép és semmi... ctrl+alt+del
mi lehet a probléma? win7-et használok

.....

Válasz erre

A VILÁG SENKIJE
#432 A VILÁG SENKIJE [13]
Sziasztok!
**TÖRÖLVE**

Válasz erre

HUNTER0412
#431 HUNTER0412 [1]
Hogyan tudok szervert csinálni?

Válasz erre

Előzmény: PrOHax 2008.09.07. 10:26
PrOHax
#430 PrOHax [1325]
Elősször is kell hozzá egy mikrofon, aztán belépsz játékba, options, voice fülecske és ott állítsd be meg ki is tudod próbálni, a default gomb amivel tudod használni pedig a " K " ezt állítsd át tetszés szerint, kb ennyi

You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!

Válasz erre

Előzmény: Sony Ericsson 2008.09.07. 09:33
Sony Ericsson
#429 Sony Ericsson [3]
cs all nekem egy ojan bajom van hogy látam hogy a cs 1.6 ban lehet beszélni mikrofonal csak azt nem tom hogyan

Válasz erre

porchmonkey
#428 porchmonkey [499]
cs:s accot venék sürgősen!!!! emailemre irj :
msn:

a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]

Válasz erre

Chubbyinc
#427 Chubbyinc [468]
steamen is megveheted vagy dobozosan. 7000 körül van Médiában.

Puby1337 stat: http://www.bf2stats.nl/player/114358831/ oldalam: www.pubber.extra.hu

Válasz erre

Előzmény: -fear14- 2005.08.03. 20:56
Saergaras
#426 Saergaras [4]
Most vettem meg a játékot és lenne egy problémám. A Steam product code-et miért nem fogadja el???????!!!!

Válasz erre

-fear14-
#425 -fear14- [1498]
Nem vagyok tul jartas a CS-ben csak a Condition Zero-val jatszottam, az eleg jonak tunt nekem. A Source-ra is kivancsi vok, de azt h tudom megvenni?
Csak a Half-Life2-höz adják? Vagy mi?

A jelen az alakítható jövő megváltoztathatatlan múlttá válásának folyamata.

Válasz erre

MattMatthew
#424 MattMatthew [11606]
Hi!
Nemtudom, hogy ezt az észrevételt írták-e már ebbe a fórumba úgyhogy bocs, ha igen.
Szóvan azt vettem észre, hogy a fegyverek a golyó hüvelyét balra dobják ki pedig jobbkezesen fogja a csávó, ami azért hülyeség mert így a katonák szemébe repülne a forró hüvely. Ami nem lehet éppen kellemes.
Persze ez a játékélményen nem sokat ront. Ez csak egy észrevétel.

U.I.:A Half-Life 2-ben rendesen (jobbra) dobják ki a fegyverek a hüvelyt.

Man literally too angry to die

Válasz erre

gabosh
#423 gabosh [5142]
En neha nekik is dumalok bar tudom semmi ertelme de nyuktato hatasu
En mindig botot szoktam kovetni hogy ha ellenem is botok vannak mert o alatalba tudja merre mnenek

Válasz erre

Előzmény: cefery 2005.08.01. 20:12
cefery
#422 cefery [666]
Köszi, sejtettem még jó hogy nem keztem el nekik pofázni! Elég vicces lettem volna!

Válasz erre

Előzmény: Corleone1 2005.08.01. 19:02
cINC2
#421 cINC2 [3764]
LOL CS, akkor már inkább BF2!

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: törpe 2005.07.29. 22:18
Attila88
#420 Attila88 [7503]
Matrix, rlz, de fragpointba a net ownz...

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Válasz erre

Előzmény: FLeK0 2005.07.29. 23:33

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.