25 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

PAINKILLER HELP!!!!!

4rc28
#14 4rc28 [649]
Ugrálj sokáig egyhelyben a szakadék szélén aztán hirtelen ugorj át.

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

Előzmény: lion23 2009.06.16. 22:34
lion23
#13 lion23 [1]
helosztok
valaki segítene?
a colosseum pályán nem tudom átugrani a 2. gödröt mit kell csinálni?
léci minél hamarabb írjatok már tiszta ideg wok
előrre is köszi
ha nem ide akkor PM-be küldje el valaki

horváth istván

Válasz erre

4rc28
#12 4rc28 [649]
Hát ennyi idő alatt gondolom már megoldottad, vagy letörölted a francba, de ennek ellenére leírom a megoldást.
két megoldás van erre:
1. felrakod a legújjabb patcht
2. vagy beírod a sérthetetlenség kódot, majd amikor felmész liftel a darura, akkor onnan nem a hajóra mész, hanem átugrasz a kerítésen túlra. Ha így teszel akkor a hiba nem lép fel, viszont így kihagysz egy csomó ellenséget.

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

Walking DEAD
#11 Walking DEAD [342]
nekm van egy kis gondom ezzel a game-el....
mert az 5. világ 2.pályáján a Docks nevé pályán az eggyik résznél nem tudok továbbmenni mert nincs ellenség sehol de a gép meg azt mutatja és nem enged tovább....

állítolag az a pálya full bug-os és örülnék ha már továbbjutsnék....
aki tud segíteni plz szoljon....

Necropolis or Hell the choice is yours

Válasz erre

GR15
#10 GR15 [1]
Lucife-t úgy öld meg, h mikor átmész démon módba lőj neki egy meteort, utána összpontosíts a kardjára. Minden erőddel lődd a kardját. Nekem kérdésem a következő: a Snow Bridge-n és a City On Water-en hol vannak a titkos helyek? A Snow Bridge-n 5, a City On Water-en 2 titkos helyet találtam aki tudja a megoldást azt kérem küldje el sürgősen! FONTOS !!!!

G. R.

Válasz erre

warcat
#9 warcat [2035]
Eccerü a megoldás.

Gyüjtögesd a lelkeket amíg át nem alakulsz démonná,ekkor láthatod Luci'bát.
Ilyenkor ő mindenféle csúnya nagy köveket idéz odafentröl,na ezeket a meteorokat kell hozzávagdosni.
(Magyarán kihátrálsz alóluk,és amikor Luci és közted vannak,bal katt az egérrel )
Max 4-5 átalakulás és vége.

Válasz erre

Mundzso
#8 Mundzso [239]
Én má kiakasztottam.
Gyilkolni kell a lelkeket jó sokáig, és amikor bejön Lucifer végig lőni. Úgy 1400 vagy több lélek után megdöglik.

Válasz erre

Silent
#7 Silent [15516]
LOL, van itt egy kis csavar, vally

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

vally
#6 vally [9772]
Nem bírod a lámákat, mi?

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.09.30. 19:22
Hellscream
#5 Hellscream [1375]
Hát te egy nagy fax vagy ba meg!Csodálkozol még,h leugatnak téged?!



Dilizs: Sajnos még nem tartok Lucifernél,ugyhogy nem tudok segiteni,de nem egy logkiás,játék,ird meg,h mi van a pályán, és vmit kisilabizálunk!ok?

A sorskönyvébe pár szót ,csak ennyit,igy van jól igy kellet lenni,Rocker vagyok válallom...

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.09.30. 19:22
The FF Master
#4 The FF Master [3394]
Porker! Te csak ne szólj le senkit! Te is ugyanolyan f@sz vagy, mint ők! Lehet, h nem fogod fel, de mindenki ezt mondja!

"..Soha nem gondoltam volna hogy elvesztem őt... A rabszolgájaként végeztem, tennem kell valamit."

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.09.30. 19:22
greedo
#3 greedo [391]
te neked miért van ennyire beteges leoltási vágyad?
nem olvastam tőled sokat, de annál értelmesebbet h te hülye nem is mered a keresőt meg de szar vagy... nemigen láttam.
és mások is így viszonyulnak hozzád, de ne csodálkoz...

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.09.30. 19:22
Porker
#2 Porker [8000]
Jajj hányan kérdezték már.Amúgy ismered a keresőt?Tudod a GAQ mellett van.Beírod oda hogy Painkiller majd nyomsz egy entert.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Dilizs
#1 Dilizs [3312]
Lehet, h már nem aktuális a kérdés, de azért felteszem. Hogyan kell kiírtani Lucifert????

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.