25 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Hogyan lehet egy játékban screenshotot csinálni?

hering
#21 hering [4574]
Azt hiszem,hogy a Print Screen gombbal.Vagy ilyen párosításban,hogy alt+print screen vagy a shift+print screen.Nem biztos.

http://www.jatekok.hu

Válasz erre

Eric
#20 Eric [20761]
Volt már akkor is Polaroid! De igaz, a feelinghez a Practica jobban illik!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Dino 2001.07.24. 18:45
Dino
#19 Dino [5991]
AriAmi: az lehet, de nem mind támogatja a DirectX, OpenGL és Glide videomódokat...

Eric: A Commodore Világban egy Practica géppel készültek a screenshotok

Válasz erre

Előzmény: AriAmi 2001.07.24. 17:10
Eric
#18 Eric [20761]
Polaroid gép rulez!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

AriAmi
#17 AriAmi [2580]
Amúgy az új rajzprogikban is be van építve már a képlopási le7őség.

Válasz erre

jatfield
#16 jatfield [3488]
Bocsesz Dino, lusta voltam körbenézni, ezért ajánlottam a "konkurenciát".

Válasz erre

Dino
#15 Dino [5991]
A HyperSnap DX a letöltések rovatunkban is megtalálható, mi azt használjuk, ha a játék alapból nem biztosít billentyűt a képlopáshoz. Fontos, hogy bekapcsoljátok benne a DirectX képlopási funkciót, és azután a ScrollLock gombbal lophattok képet. Hasznos még a QuickSave funkció, ami annyit tesz, hogy minden képlopás eredményét azonnal file-ba menti a megadott helyre/formátumban.

Válasz erre

The Lord
#14 The Lord [3553]
aha és az uefa challengeben vagy mondjuk a gilbert goodmateben hogy lehet? rapee, én mindig lefagyok ha eccerre megy aza progi és a game is.

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Válasz erre

Gubar
#13 Gubar [669]
A legtöbb játékban van beépített képlopási lehetőség, csak nem mind ismert. Pl minden Unreal engine-es játékban F9, a StarCraft-os game-eknél meg PrintScrn. Ezek BMP-ket mentenek ki.

I'll be here...

Válasz erre

Raptor
#12 Raptor [2175]
Lord: ez az 576 átka! Vegyél valami cd mellékletes újságot, mint azt már mondták!

"Find out who you really are"

Válasz erre

Torda Duran
#11 Torda Duran [619]
paintbrush 6-tal lehet képet lopni.(nekem sok játékban sikerült!)

[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]

Válasz erre

andi
#10 andi [189]
Azthiszem hogy roszkor javitotam ki hogy az
MK4-röl van szo.

Válasz erre

andi
#9 andi [189]
Nekem a Mortal KOMBAT(4) -nál az jöt be hogy: a játékbol kiléptem a megfelelö ponton ugy hogy esc aztán rákatintunk az x-re és
belelépünk mongyuk a Word-be (lehet más is!)
és beilesztés ez általában bejön!

Válasz erre

andi
#8 andi [189]
Nekem a Mortal KOMBAT-nál az jöt be hogy: a játékbol kiléptem a megfelelö ponton ugy hogy esc aztán rákatintunk az x-re és
belelépünk mongyuk a Word-be (lehet más is!)
és beilesztés ez általában bejön!

Válasz erre

jatfield
#7 jatfield [3488]
Az új GS-en ott a HyperSnap DX.

Válasz erre

The Lord
#6 The Lord [3553]
rapi akko monny egy progi nevet tod 576ot veszek bár most vettem gamesart is meg gurut, szal mondj egy nevet megnézem majd a cdken vagy letöltöm majd.

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Válasz erre

Raptor
#5 Raptor [2175]
Lord: ha aktív a program akkor megy a játék alatt is szóval bármikor tudsz képetlopni! Vagyis nekem szokott... De még akkor is megy általában ha a windows egy kicsikét fagy, vannak ilyen képeim is! Marha jól sikerültek!

"Find out who you really are"

Válasz erre

Ghoost
#4 Ghoost [11787]

Egy iylen progi nekem is kéne de a Pc Guru Cdken szokott lenni.

Válasz erre

The Lord
#3 The Lord [3553]
aha és játék alatt hogy kell csinálni?

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Válasz erre

Raptor
#2 Raptor [2175]
Vannak erre szakosodott progik! Még nem hallottál róluk? Ott is a Print Screen gombbal lehet képetlopni általában!

"Find out who you really are"

Válasz erre

The Lord
#1 The Lord [3553]
Régen minden játékban működött erre a print screen vagy a shift+f10, de manapság már nem. De akkor az ujságok hogy csinájják a screenshotokat? help pls!!

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.