25 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Intők,fegyelmik és dicséretek !

sipec
#82 sipec [19623]
gyuri! azta! gyurii! tiszta fogkrem az arcod

Válasz erre

Előzmény: TÜCC - TÜCC - TÜCC 2005.06.25. 13:06
Porker
#81 Porker [8000]
Ezt zárni lehet.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

CamelX
#80 CamelX [6215]
1ik oszt. társam ált. suliba radírport szívott fel orrba, meg 1 forintost nyelt le

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: Gump 2005.06.25. 13:58
Gump
#79 Gump [5425]
olyan több volt, amikor nem kaptunk semmit. egyik srác a magyartanárt fejbe dobta alufóliból gyúrt kis bogyóval. igaz a nő akkor sem volt már 100-as. az ő óráin jött be rendszeresen az igazgató, mert az egész iskola tőlünk volt hangos. meg az ő óráin nem volt bent a fél osztály, mert tesi után ott maradt az öltözőben. én is őt küldtem el az anyjába (nem vagyok rá büszke) amikor valami mappával fejbe csapott, mert hátrafordulva beszélgettem. azóta sem tudom, hogy miért nem rúgtak ki. fél méterről jól érthetően azt mondtam neki hogy "a k**va anyád" ő meg csak mosolygott. akikkel beszélgettem, meg így néztek =O. vagy nem fogta fel, vagy nem tudom mi volt. de szégyelltem magam, és örültem, hogy ennyiben maradtunk.

Válasz erre

csuroach
#78 csuroach [4262]
nálunk asszem h 7ikbe vagy 8kba volt az(máskor is no csak azért basztak le)h bementük lányöltözöbe, amikor meg jöttünk ki KommunistaPista(tesitanár) meglátott és oföit akart adatni, végülis nem kaptunk mer ofö nem akart ezért beirni,de attól kezdve 8perc alatt futottuk a 200métert de igy is csak 3-s lettem tesiböl

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Gump
#77 Gump [5425]
mi annak idején orosz óra alatt (igen én még azt tanultam ált. isk-ban) a hátsó padsorban ülve tollal lyukakat fúrtunk a falba amit aztán az egyik srác beszippantott (már a port, amit kiszedtünk). mi voltunk a metrófúró brigád ahogy a tanárok elneveztek minket. az orosztanár amikor észrevette igazgatóit akart nekünk adatni, de az igazgatónő inkább csak mosolygott, hogy a másik nő milyen pipa. aztán végül csak osztályfőnőki lett belőle, meg délután elindultunk beszerezni az anyagokat, hogy kijavítsuk a falat. az egyik srácéknál éppen építkezés volt, úgyhogy gyorsan megvoltunk azzal is, meg a javítással is.
ja igen abban az évben kaptam igazgatói dicséretet megyei versenyen elért eredményért.

Válasz erre

SiLo
#76 SiLo [605]
meglepően rossz gyerekek vagytok whehehehehhe xDD
Nekem voltak 20x dúrvább húzásaim is,diákcsínyek topicba lehet hesszelni őket. A nép szerette. ;]]

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

csuroach
#75 csuroach [4262]
melyik?

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Előzmény: Tyrn 2005.06.25. 13:33
Tyrn
#74 Tyrn [11406]
lololololololol

Válasz erre

csuroach
#73 csuroach [4262]
Osztálykiránduláson mi is szét fogkrémezzük az ajtókat ,csak most az volt a baj h ofö nyult belede nem szólt semmit, morgott egyett majd megmosta a kezét, csakhogy a fürdöszoba ajtaja is fogkrémes volt

amugy nekem ebbe az évbe a termésem 1 szaktanári amit azért kaptam mer a tanár el akart ültetni én meg mondtam neki h mindig itt szoktam ülne, erre ö :hozd ide az ellenörzödet...meg 1 oföit azért mer csapkoduk egymást a teritövel

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Előzmény: TÜCC - TÜCC - TÜCC 2005.06.25. 13:06
TÜCC - TÜCC - TÜCC
#72 TÜCC - TÜCC - TÜCC [49]
8.-ban nagy volt Erdesz batyo...! LOL

Jajjj... meg a fogkrem...! Fujjj...! HeHe

Debrecen meg nagyon gaaaz volt...! Pfff

Jahh amugy eddig egesz eletemben 2 szakt.-t kaptam...!

(1.) V.mikor 7-8. oszt.-ban (meee fütyülgettem ora vegen - matekon - )...!

(2.) Meg amolyan sablon... ("Petert, a tanitasi oran tanusitott fegyelmezetlen magatartasaert szaktanari figyelmeztetesben reszesitem. Heves, 2004.11.22. Gyenes Krisztina szaktanar"

(dologban erdekes hogy eppen azon a napon született a nemet juhaszom is)

amugy kb. tavaly csak Gyenes legszivesebben minden oran bevagott volna egy szaktanarit (csak miutan rajött hogy engem rohadtul de nem erdekel: felhagyott vele)!

Ne szollj be...!!! Köcce

Válasz erre

Előzmény: sipec 2004.12.29. 00:27
sipec
#71 sipec [19623]
nekunk is ilyen volt a 8.os kirandulas h atmentunk a csajokhoz este......
erre masodik este az ofi egy padot huzott az ajtonk ele es azon sleepelt

mongyuk nem kaptuk semmit, de aze.....

ezen ugy kitok akadni....
most is ez volt debrecenben h zavargott ofi, pedig semmi nem tortent. ultunk egyupacban, kajaltunk, zenet hallgattunk,dumaltunk, ( hidden pia)

Válasz erre

Előzmény: Eddie 2004.12.11. 14:35
deepy
#70 deepy [2379]
jaaa ...

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.12.28. 11:02
Porker
#69 Porker [8000]
Be vagyok jelentkezve de nem látom hogy felvettél ?

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

deepy
#68 deepy [2379]
jelentkezz be bazze ... nekem megvan a te címed !

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.12.28. 10:58
Porker
#67 Porker [8000]
Mi a címed?

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: deepy 2004.12.28. 10:49
deepy
#66 deepy [2379]
Gyere már fel MSN-re !!

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.12.28. 10:44
Aware
#65 Aware [581]
nem!

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.12.28. 10:44
Porker
#64 Porker [8000]
És a kérdéséert kaptál még egy fegyelmit?

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Aware 2004.12.28. 09:45
deepy
#63 deepy [2379]
Jeles magatartás !!! Loooool !

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.12.27. 23:39
Aware
#62 Aware [581]
hoop!

És erre megkérdezem az of-t hogy mért figyelmeztetést kaptam

Válasz erre

Aware
#61 Aware [581]
Én 1-2 hónapja kaptam 1 OF. figyelmeztetést me' összegyült az 5 szaktanári beírásom...ez eddog oké de rá egy hétre az osztálytársam, aki nagyon jó barátom neki is összegyül az 5 szaktanári.
És Ő pedig csak egy intést kapott!Pedig mind aketten szinte ugyanazt csináltuk!!!
És erre megkérdezem az of-t hogy mért figyelmeztetést, és arra hivatkozott hogy én tavaly nagyon rossz voltam!
Nem értem hogy mi a köze a tavalyi beírásoknak a mostaniékhoz?!!

Válasz erre

Porker
#60 Porker [8000]
Én (és néhány "bajtársam") osztálykiránduláson azért kaptunk oszályfőnökit, mert a hotel teraszáról leköptünk 2-3-at, arra jött egy nyanya, felnézett, de gondoltuk nem lesz belőle semmi.Kb. fél óra múlva (!) a nyanya visszajött, hogy köPködtünk.Még véletlenül sem találtuk el, azt hitte, rá céloztunk.Ebben a fél óra a LOL, mert közben még WC-re is elmentem.Meg hát az OFI is LOL, ilyenért ezt adni.

Nem baj, attól még jeles lett a magatartásom...

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Pyrogate
#59 Pyrogate [21779]
látom rossz hangulatban vagy.
tényleg soha nem volt egy sem. Mindig kibeszéltem a tanárokból, esetleg nyaliztam
Bár komolyabb dolgot nem tettem, a nagy piálásoknál sem buktam le.

Talán egyszer volt gáz, amikot neten beszóltam pár jövőre ideérkező kilencedikesnek, hogy faszomért nem nézik meg az eredményeiket, ahelyett, hogy minket cseszegetnének. Namost a szülők szerint ez hivatalos honlapon volt, és ezért elmentek az igihez, hogy milyen gyerekek járnak ide. De kb. ennyi, semmi folyománya Mondjuk lehet h kamu az eset

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Ominozia 2004.12.11. 14:02
cukkini
#58 cukkini [1679]
Értem már neked kell csak rám akartad fogni. Ezt jól kitervelted de engem nem tudsz átvágni Hívom ovottkát hogy szerezze meg a jelszavad Kezdjél ám félni!! Itt az ideje!!

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: deepy 2004.12.11. 19:32
deepy
#57 deepy [2379]
Csak vicceltem !

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.12.11. 19:14
cukkini
#56 cukkini [1679]
Hát mivel olyan idős vagyok mint te (kicsit idősebb) emiatt nem nagyon hiszem hogy pont rám gondoltál volna

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: deepy 2004.12.11. 18:32
deepy
#55 deepy [2379]
Inkább gyere fel a csetre !

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2004.12.11. 18:51
deepy
#54 deepy [2379]
Mert ? És téged , nameg hanyadikos vagy ?

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2004.12.11. 18:51
ZSUGA
#53 ZSUGA [1822]
Téged hogy hivnal??

Válasz erre

Előzmény: deepy 2004.12.11. 18:32
deepy
#52 deepy [2379]
Te is ?

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.12.11. 18:25
cukkini
#51 cukkini [1679]
Mondjuk igaz. Mért nem gyártanak még gumi kisgyereket?
Mennyi ember élvezné?

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2004.12.11. 18:11
deepy
#50 deepy [2379]
Majd mindjárt írok egy lol of-t !

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Lyobag
#49 Lyobag [6266]
akárki akármit mond, ez az egy szimpatikus vonás, amit a cigókról hallottam: meghallották a börtönben, hogy az egyik ember pedo. nem sokkal később majdnem agyonverték, csak kimenekítették...

és normális ember szerintem így érez...

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.12.11. 18:05
cukkini
#48 cukkini [1679]
Féltik a gyerekeiket De azért már 10-12 éves korukban megjön a legújabb tagja a családnak. Vágom már hogy nem a csajok fejlődnek hamarabb, hanem egyre több kisebbségi lány születik

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2004.12.11. 17:54
deepy
#47 deepy [2379]
Na ja !

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2004.12.11. 17:59
Lyobag
#46 Lyobag [6266]
de a pedo ötlet jó... legalábbis ha 3-4 különböző kiskorú mondja nagy sírás közepette, hogy fogdosta, tapizta, tutira halott ember lessz...

Válasz erre

Előzmény: deepy 2004.12.11. 17:57
deepy
#45 deepy [2379]
No para, csak mondtam !

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2004.12.11. 17:56
Lyobag
#44 Lyobag [6266]
bocs, de én se láthatok mindent, és akkor még 5-6 hozzászólással kevesebb volt...

Válasz erre

Előzmény: deepy 2004.12.11. 17:55
deepy
#43 deepy [2379]
Ja az biztos, de kedves barátom, nem azért, de használd a választ !

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2004.12.11. 17:54
Lyobag
#42 Lyobag [6266]
jelentsd fel esetlegesen pedofíliáért... azért tutira lecsukják és a börtönben a cigók agyíonverik, ők sem csípik a pedókat

Válasz erre

deepy
#41 deepy [2379]
Miért, lehet a tanárokat szeretni ?

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2004.12.11. 17:52
CamelX
#40 CamelX [6215]
Mi is mindig ezt terveztük, pedig az osztály 85%a csaj volt, szal gondolhatod mennyire utáltuk

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: deepy 2004.12.11. 17:50
deepy
#39 deepy [2379]
Lődd le, darabold fel és ásd el !

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.12.11. 17:49
deepy
#38 deepy [2379]
Erről jut eszembe, hogy 1-2 haverom szétverte az egyik matektanár trabiját !

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2004.12.11. 17:47
cukkini
#37 cukkini [1679]
Nem volt kocsija
Még valami jó ötlet?

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2004.12.11. 17:47
CamelX
#36 CamelX [6215]
Nem hiszem, de leönthetitek a kocsiját benzínnel, felgyújthatjátok és utána a maradékot feszítővassal vagy baseballütővel szétkaphatjátok. Ha szerencsétek van nem buktok le

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.12.11. 17:44
cukkini
#35 cukkini [1679]
Nálunk 7-ben egy lánykoleszban aludtunk. Egy szinten voltak az osztályból a fiúk meg a lányok stb. És akkor volt 3 fiú aki átment egy lányszobába. Ott teljesen külön ágyon feküdtek, szóval közelében nem voltak egymásnak. Ekkor jött kedves osztályfőnök felesége, elkapták őket, és mindenki osztályfőnökit kapott. Lenne egy kérdésem: fel lehet-e jelenteni az osztályfőnökünk férjét (ő is volt a kiránduláson mint felügyelő) testi bántalmazásért?? Mivel fejbeütötte (nyakon) az egyik gyereket...

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: Eddie 2004.12.11. 14:35
Eddie
#34 Eddie [2519]
ez sem rossz (bár nem én kaptam, de hajszálon múlt h én is kapjak)

Tisztelt Szülők!
xy-t osztálykirándulás alatt el-
követett ROSSZASÁGAIÉRT osztályfőnöki
figyelmeztetésben részesítem.
Tollner József

na és mi a rosszaság?éjjel voltunk olyan galádok h átmentünk a csajok szobájába. ennyi. (énmeg azért úsztam meg mert voltak kisebbek a táborban akik szóltak nekem, h jön az ofő. én montam nekik, h szóljanak a többieknek is, dehát az elmaradt. én megúsztam ez így 8.ikban történt........

huligans for life

Válasz erre

GRIM ONION
#33 GRIM ONION [4084]
Nekem legdurvább gyűjteményem gimi 4.ben volt. Már csak a szaktanári hiányzott és mehettem volna tantestület elé... igazolatlan hiányzásaimról annyit hogy már csak egy órát kellett volna hiányoznom és a szabályzat alapján repülök... nem tudom hogy igaz-e, de akkor nem is akartam megtudni...
A szalagavatón amúgy külön meg lettem említve egyik haverommal, persze csak viccesen...

Az élet jó! Csak a világ szar...

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.