25 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Ki az a nagyon re4ndes aki vírusokat küldözget?

Mephisto
#20 Mephisto [5959]
frissíteni talán elfelejtettél.

Nincs jobb szoftver a Norton szoftvereknél, áldozz rájuk pénzt, szinte hetente frissítik (NU, NAV, Norton Crash Guard)

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Válasz erre

Előzmény: Dzsoni 2001.12.06. 18:23
Dzsoni
#19 Dzsoni [184]
Na, megint kaptam egy ugyanolyan levelet, amit már vagy 10x eljátszott velem az a humorzsák. Csak az a probléma, hogy most formatálás után voltam, és még nem raktam fel vírusirtót. Régebben, amikor volt vírusirtóm, rögtön leszedte, de most, hogy utólag kerestem rá, nem találta!! Most mi van? Igaz, letöröltem a mailboxomból, de ez szerintem nem elég. Szerintetek még rajtavan a vírus a gépen? Ti hogyan szedtétek le ezt? És egyáltalán milyen kárt tud okozni?

"Mert köztudott, hogy rákhalászni nagyon nehéz..."

Válasz erre

Norad2
#18 Norad2 [2064]
Ugyan, hisz mindenki tudja, hogy csak viccelek.
Aki nem tudná annak mondom, hogy viccelek
+ Nem vagyok vele olyan nagy üszetűzésbe. akkor nem így intézném el

OTAKU

Válasz erre

Előzmény: Lacesz 2001.07.20. 21:37
Lacesz
#17 Lacesz [459]
Norad: Nem gondood, hogy ez egy kicsit meredek?
Azért, mert volt egy összetűzésed Lorddal, még nem kénne gyanusítgatni.
Vagy legalábbis jó lenne, ha indokolnád!
Ennyi erővel ő meg azt mondhatja hogy te voltál...nem?

Válasz erre

Előzmény: Norad2 2001.07.17. 20:07
Raptor
#16 Raptor [2175]
Akkor már inkább freemail lehet a bűnös mint a pcdome! Nekem pl átírányítva van a freemailcímem, szóval amit arra küldenek azt ugyanúgy megkapom, mintha a rendes címemre küldték volna!

"Find out who you really are"

Válasz erre

Trafikos
#15 Trafikos [1892]
én is kaptam már többször olyan levelet ahol se felado se tartalom csak egy csatolt file. én ezeket azonnal törlöm akármi is. én nem gyanakodtam arra hogy Dome-os lehet a felado. én freemail-es vagyok és szerintem ennek köszönhetem ezeket a leveleket mert ott egyéb reklám anyagokkal is megtalálnak néha és szerintem ezeket is ugyan ugy kiszorják a nagyvilágba. (mármint a virusokat)

losztmucsacsosz

Válasz erre

Raptor
#14 Raptor [2175]
Nálam csak 1-2 dome-os van a címjegyzékben, de van egypár vírusírtóm!

"Find out who you really are"

Válasz erre

Norad2
#13 Norad2 [2064]
Én nem csinálok címjegyzéket pont ezért
Nálam a címjegyzék egy world dokumentum ami TXT-be van elmentve

OTAKU

Válasz erre

Dzsoni
#12 Dzsoni [184]
Norad, Lord a tipped? =)

"Mert köztudott, hogy rákhalászni nagyon nehéz..."

Válasz erre

Dzsoni
#11 Dzsoni [184]
Rapi: Azért elég furcsa, hogy a dome-osok 80 %-ához eljutott ez a levél... Nem hiszem, hogy ez véletlen egybeesés lenne. Ja, és a címjegyzékes ötlethez: Nem kizárt, de te tartasz a címjegyzéketben akár egy dome-os címet?

"Mert köztudott, hogy rákhalászni nagyon nehéz..."

Válasz erre

Norad2
#10 Norad2 [2064]
Szerintem Lord volt!

OTAKU

Válasz erre

Raptor
#9 Raptor [2175]
Én már régebben is kaptam ilyen leveleket, de nem hiszem hogy dome-os lenne!

Lehet hogy valakinél aktiválódott a vírus és az kűldözgeti szét mindenkinek aki a címjegyzékében van! Persze ő erről nem tud!

"Find out who you really are"

Válasz erre

Dzsoni
#8 Dzsoni [184]
Hozzám is elért a vírus, de szerencsére az antivirus észlelte és törölte. Most már biztos, hogy domeos!

"Mert köztudott, hogy rákhalászni nagyon nehéz..."

Válasz erre

hering
#7 hering [4574]
Lord még én se kaptam levelet(mondjuk nem is bánom),de az is igaz,hogy néhány napja regisztráltam magam,úgyhogy lehet,hogy ezért nem kaptam.Amugy elég hülye vicc ez.Szerintem az ilyen embereknél nincs vmi rendben.

http://www.jatekok.hu

Válasz erre

Lacesz
#6 Lacesz [459]
Hát, nemtudom, ki hogy van vele, de én már hármat kaptam, legutóbitt kb egy órája...
Jah norad! ki a tipp?

Válasz erre

The Lord
#5 The Lord [3553]
gyerekek a végén már mindenki engem fog gyanúsítani me lassan én leszek az egyetlen itten aki még nem kapott ijet De most 1 hétre off, kiváncsi vagyok hogy a levelknek is off lesz-e vagy sem

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Válasz erre

jatfield
#4 jatfield [3488]
Nézz be a BaJ* fórumba, ott nyitottam egy Közérdekű közlemény topikot, ott kidumáltuk a dolgot. Egyébként ki a tipped?

* Ahogy elnézem nem egyértelmű a rövidítés, de úgy megtetszett, nem javítom ki . Beszélgetés a játékokról az, amit rejt.

Válasz erre

Előzmény: Norad2 2001.07.16. 19:37
Mr. Ranger
#3 Mr. Ranger [1175]
egy csomó vírus nem is exe-ben van!

A Biblia arra tanít hogy szeress, a Káma Szutra pedig arra, hogy hogyan szeress Š Ž ™

Válasz erre

Raptor
#2 Raptor [2175]
Nem hiszem hogy valaki innen kűldözgetne!

"Find out who you really are"

Válasz erre

Norad2
#1 Norad2 [2064]
Hát nem tum ki az a nagyon rendes, noha van tippem.
De lényeg, nincs feladó, téma, csak egy csatolt exe amit sosem fogok megnyitni hanem egyből törlöm.
Úgyhogy nem sokat ér el vele...

OTAKU

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.