25 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Jóban rosszban

MagicMoment
#22 MagicMoment [17778]
off:nem ide tartozik,de sajna nem olvasod azt a topicot. küldjél már pls egy képet magadról a pcdome.uw.hu-ra,mert annyira szeretném tudni,milyen is egy igazi nagy magyar ember.
köszi.
on:

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.04.04. 12:07
Porker
#21 Porker [8000]
hehe...az a sorozatban egy drogost játszik, szal ha buliban volt és összeverték, nem csoda...a filmben is összeverték már..

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.04.04. 10:47
Vaszilíj Zajcev
#20 Vaszilíj Zajcev [1970]
Én 96'-99' között jártam a Süsiben, azóta nem tok róla nyilatkozni.
Sajnos nem csak pesten általános, hogy a ... szekuriti=primitív brutaliti

divide et impera

Válasz erre

Ödön
#19 Ödön [1189]
sajnos itt bp-n nagyon eldurvult a helyzet az éjszakai szórakozóhelyeken. a süss fel nap is nagyon rossz helynek számít ilyen szempontból. ráadásul egy csomó néger is jár oda, nem csoda, hogy idegbetegek a kidobók ott.

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.04.04. 12:07
Wotan
#18 Wotan [1219]
a történet lényege nem az hogy hol és mit dolgozik. ha megtehette hogy hangot ad az esetnek miért ne használta volna ki? fókusz, aktív, kékfény, újságok tele vannak ilyen esetekkel szóval nem csak a szappanopera hősök kapnak nyilvánosságot.
próbáld meg az irigységedet félretenni és csak maga az esetet nézd ne a jól fizető állását, a hírnevet és a csajokat. ijesztő hogy a portások nem védik hanem verik a fizető vendégeket ráadásul hárman-négyen egy földön fekvőnek szétrúgják a fejét és utána persze elmenekülnek.
véleményem szerint hős volt egy pillanatig nem pedig rabszolga egy életen át, hogy odamert menni segíteni. ez tiszteletet érdemel. és ez nem terence hill komplexus hanem gerincesség.
azért mert te vagy én nem mertünk volna közbelépni még nem kell pitiáner kárörvendőnek lenni.

"Mortui solum finem belli viderunt"

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.04.04. 12:07
Kalwa
#17 Kalwa [4370]
"A színész a Naplóban elmondta, szombat hajnalban kolleganőjével arra lettek figyelmesek, hogy a szórakozóhely kidobói egy fiút rugdosnak a földön. Előd Álmos ezért megpróbálta őket rávenni, hogy hagyják abba a fiú bántalmazását, mire hárman rátámadtak, földre teperték, és egy tucatszor fejbe, illetve tarkón rúgták."

Nos. Először is kurvára leszarom, hogy hol sajnáltatja magát ez a baromarcú ember. Attól, mert a TV2 szánalmas szappanoperájában szerepel már rögtön a Naplóban sír a szája. Ha mással történne ez meg, akkor leszarná mindenki.
A másik, hogy szerintem nem véletlen rugdosták a srácot a kidobók, mert az ilyen helyeken rengeteg olyan ember rohangál, akit legszivesebben én is szétrugdosnák. Attól, mert ő most ilyen nagy sztárnak képzeli magát még nem jelenti azt, hogy bele kell avatkoznia abban, amihez rohadtul kurvára semmi köze nincs. Ki ő Terence Hill vagy mi a faszom?! Maradjon már a seggén Ha olyan ostoba, hogy nekimegy ilyen izomagyú állatoknak, akkor bizony megérdemli...

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Válasz erre

Vaszilíj Zajcev
#16 Vaszilíj Zajcev [1970]
1. elég a link, majd eldöntöm, hogy megnézem-e.
2. megnézném hogy állna a szád, ha tédeg is megrángatna egy-két izomagyú...

divide et impera

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.04.04. 10:47
kopi1981
#15 kopi1981 [492]
Kidobónak születni kell! Agyatlannak is születni kell. Sajna ennek a két életminőségnek gyakori az együttjárása... Sajnos nem ez az egyetlen ilyen eset amiről hallottam, ráadásul nem Pesten és nem a tv2 meg egyéb csatornák által...

Az erő legyen veletek!

Válasz erre

Wotan
#14 Wotan [1219]
megérdemli? van neked agyad?

"Mortui solum finem belli viderunt"

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.04.04. 10:47
Kalwa
#13 Kalwa [4370]
Wehehe Megérdelmi... no comment

Kidobók verték össze a Jóban-rosszban szereplőjét
Index

Arc- és orrcsontját is eltörték Előd Álmosnak, a TV2 Jóban-rosszban című szappanopera szereplőjének szombat hajnalban a Süss Fel Nap nevű szórakozóhelyen Budapesten. A rendőrség nyomozást indított az ügyben. A sors fintora, hogy az egyelőre kórházban ápolt színésznek hamarosan hasonló szerepet kell majd eljátszania.

Összeverték az V. kerületi Süss Fel Nap szórakozóhely kidobói a TV2 kereskedelmi csatorna Jóban-rosszban című szappanoperájának egyik állandó szereplőjét, Előd Álmost szombat hajnalban.

Előd Álmos (Forrás: tv2.hu)A színészre, aki saját maga számolt be a kereskedelmi csatorna Napló című műsorában az esetről, azután támadtak rá, hogy - elmondása szerint - egy, a kidobók által bántalmazott fiú segítségére sietett.

Előd Álmos súlyos sérüléseket szenvedett, arc- és orrcsontja eltörött, illetve agyrázkódása is lett.

Tucatszor rúgták fejbe

A színész a Naplóban elmondta, szombat hajnalban kolleganőjével arra lettek figyelmesek, hogy a szórakozóhely kidobói egy fiút rugdosnak a földön. Előd Álmos ezért megpróbálta őket rávenni, hogy hagyják abba a fiú bántalmazását, mire hárman rátámadtak, földre teperték, és egy tucatszor fejbe, illetve tarkón rúgták.

A színészt végül a mentők szállították el. Az V. kerületi rendőrség hivatalból indított eljárást súlyos testi sértés bűntettének elkövetése miatt.

Hasonló szerepre készül

Az Indexnek a rendőrség arról számolt be, az ügyben az V. kerületi kapitányság folytat nyomozást, a meghallgatásokat megkezdték, a gyanúsítottakat keresik.

A Napló az eset után rejtett kamerával látogatott el a Süss Fel Napba szombat éjszaka, ahol azonban kidobókat nem, csupán egy jegyszedőt találtak. A műsor megkereste a szórakozóhely tulajdonosát, aki szűkszavúan csak annyit közölt, "kellemetlenül érinti" a dolog, és "utánanéz az ügynek."

Előd Álmost jelenleg is a budapesti Baleseti Intézetben ápolják. A Jóban-rosszban rendezője a Naplónak elmondta, a sors különös fintora, hogy Elődnek, aki szerepe szerint egy gyógyulóban lévő drogost játszik, az elkövetkező epizódok egyikében hasonló szerepet kell eljátszania: összeverik, miután egy bajba jutott pároson próbál segíteni.

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Válasz erre

Dark Archon
#12 Dark Archon [11463]
Node nem csinálnának ennyi szar sorozatot, ha nem nézné senki! Ez kell a népnek, ezt kapják. Az ország nagy részének ez elég. Igénytelenség rulZ!

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 - 16Gb - Windows 10 x64 | BF4: DarkArchonHUN | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2005.01.27. 21:09
Daedalus
#11 Daedalus [2284]
De "isteni ötlet" volt ez a topik...

"?"

Válasz erre

Gillette
#10 Gillette [9789]
Nem a magyarokkal van a gondom, hanem, hogy ezek ilyen délamerikai tusfürdőoperák majmolása. Bőszánalom.
A szeress mostban meg múltkor(a reklám alapján) valami atombombát akartak készíteni. Szánalom sztori! NC

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: Porker 2005.01.27. 20:59
Porker
#9 Porker [8000]
Ez olyan, hogy ízlések és pofonok.Én nem szeretem a Ladákat, meg az ilyen oldszkúlokat, akkor én azt mondom hogy hülye vagy!NA?Szal szvsz azért mert szereti nézni, attól nem kéne leugatni.Pedig egész jó film.Ti idősebbek biztos meg tudjátok különböztetni az A kategóriás színészt a C kategóriástól.Meg hát gondolom az a bajotok hogy a maygarok iylen szar filmet csinálnak.A magyarok csinálják az 1848 nevű játékot is, és épp annak sem a topon van a grafikája, de azt nem fikázzátok!

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2005.01.27. 19:54
Alfaproton
#8 Alfaproton [227]
Nem hülye senki...(Najó talán néhányan azok de ez most mind1
Ha valakit itt ilyen jelzőkkel kell illetni azok azok akik ezeket a "sorozatokat" Kitalálják, és beadják egy országnak.

"Szar világban élek, igen. De legalább ÉLEK és nem félek."-Full Metal Jacket

Válasz erre

Porker
#7 Porker [8000]
Tommy meg nézte (nézi?) a SZeress most!-ot, ő bezzeg nem hülye.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2005.01.27. 19:54
J. Dávid
#6 J. Dávid [6295]
LOL...ma mondták,hogy az egyik évfolyam társam szerepel benne...nem mintha ismertem volna (a 17éves szöszi<real name:Kitty>, de ezek után biztos nem nézem(nem jár be és alapból kapja biz. tantárgyakra az 5ösöket..., meg hát szép lassan nagy lesz az arca...).

Válasz erre

Rupert
#5 Rupert [864]
Az elejen meg sajnaltalak hogy mindenki cseszeget de aztan rajottem hogy megerdemled megad.

Now you're a clone , With a heart of stone , Synthetic soul , Brainwashed and cold

Válasz erre

Előzmény: Porker 2005.01.27. 19:00
Gillette
#4 Gillette [9789]
Ez pont a te fajta hülyéknek való.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: Porker 2005.01.27. 19:00
Remen
#3 Remen [1651]
szánalom

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Válasz erre

Előzmény: Porker 2005.01.27. 19:00
Alfaproton
#2 Alfaproton [227]
ekkora szarokat ne nézzetek-...

"Szar világban élek, igen. De legalább ÉLEK és nem félek."-Full Metal Jacket

Válasz erre

Porker
#1 Porker [8000]
A TV2 új szappanoperája, egy magánklinika köré épülő történettel, mindjárt kezdődik, megyek is nézni!

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.